Başbakan Ünal Üstel,  Başbakanlık himayelerinde, Antik Mağusa Vakfı ve Akademi Sanat Dernekleri ile işbirliği içerisinde düzenlenen ve gelirinin Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği'ne bırakılacağı Antakya Medeniyetler Korosu konserine katıldı.
Başbakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, konserde bir konuşma yapan Başbakan Ünal Üstel, "Depremin olduğu ilk günden itibaren hükümet olarak elimizden gelen tüm çabayı sarf ettiğimizi belirtmek isterim. Bundan sonraki süreçte Şampiyon Melekler takımının adını sonsuza dek yaşatmak ve onları unutturmamak adına hükümet olarak elimizden geleni yapacağız." dedi.

Girne Belediyesi Tiyatro Toplulukları ilk yabancı dilli oyununu sergiledi Girne Belediyesi Tiyatro Toplulukları ilk yabancı dilli oyununu sergiledi

-“Davanın sonuna kadar takipçisi olacağız”Isias hotel ile ilgili davayı yakından takip ettiğini belirten Başbakan Üstel, "Sizin çocuklarınız artık KKTC halkının da çocuklarıdır. Bu dava KKTC'nin davasıdır. İsias hotel ile ilgili davanın sonuna kadar takipçisi olacağız.  Bu sebeple Deprem bölgesinde görev yapan ekibimiz yarın Adıyaman'a giderek orada dava ile ilgili savcılığa ifade verecek." şeklinde konuştu.