VATAN Manşet - 20 Temmuz 2024 VATAN Manşet - 20 Temmuz 2024

Hüseyin Cahitoğlu Kıbrıs Türk Triatlon Federasyon ekibini kabul ederek, federasyonun 2024 yılında yapmayı hedefledikleri projeleri ile ilgili bilgi aldı.
Kabulde bir konuşma gerçekleştiren Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu, Triatlon Federasyonunun faaliyetlerini takip ettiklerini özellikle altyapı ve okul sporları alanında yapılması düşünülen projelere destek vereceklerini belirtti.
Hüseyin Cahitoğlu: “Başbakanlık 2024 yılında spor alanında birçok başarılı organizasyonlara destek verme ve teşvik etme hedefindedir. Başbakanlığın Spor alanında başarıyı hedefleyen birçok çalışması vardır. Başbakanlık  Kıbrıs Türk Triatlon Federasyonunun yeni sezonda katılacağı ulusal ve uluslararası organizasyonlarda elinden gelen tüm desteği vermeye çalışacaktır. Yeni sezonda Kıbrıs Türk Triatlon Federasyonuna başarılar dilerim” dedi.
Triatlon Federasyonu organizasyon komitesi başkanı Sertaç Bozatlı’da kabulde, Federasyon organizasyon komitesi olarak 2024 yılı hedeflerinden ve Triatlon branşı ile ilgili projelerinden bahsederek, “Özelde Triatlon sporuna genelde ise ülke sporuna verdiği katkılar ve destekler için Başbakanımız Ünal Üstel’e ve Spordan sorumlu Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu’na teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Editör: Mehmet Kasimoglu