Aksa Süper Ligi’nde zirve mücadelesi içinde yer alan ve geçtiğimiz günlerde Tremeşeli Holding ile isim sponsorluğu imzalayan Tremeşeli Dumlupınar kötü günler geçiren Türk Ocağı’nı deplasmanda 11-2 mağlup ederek yoluna devam etti. Dumlupınar’ın gollerini Adjessa(4), Berk Güçlücan, Berk Büyükal, Mert Güçlücan, Kadir ve Turgut(2) attı. Türk Ocağının gollerini ise Ertaç ve Hikmet attı.

Yer: Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Hakemler: Hüseyin Eyyüpler, Sertan Alkın, Memetcan Erli
TOL: Batuhan, Ertaç, Sillah, Ahmet, Hikmet, Cephas Doku (Mete Adil), Cemal (Hakan), Mahmut, Bedirhan (Mehmet Kemal), Mustafa, Emre Can
Tremeşeli Dumlupınar: Türkkan, Kadir, Adjessa, Olcay(Tahsin)İsmail(Doğukan) Berke Zorba, Berk Büyükkal(Ola)Mert Güçlücan(Turgut Kaçar)Cedric(Arda)Berk Güçlücan, Nazım
Goller: 12’Ertaç(P), 71’Hikmet(TOL)1’Berk Güçlücan, 3-10-67-90’Adjessa, 14-35’Berk Büyükkal, 18’Mert Güçlücan, 40’Kadir Erol, 63-85’(P)Turgut (T.Dumlupınar)

Başbakan Üstel, Sakallı ve Ekibini Kabul etti Başbakan Üstel, Sakallı ve Ekibini Kabul etti

Maça Berk Güçlücan’ın golü ile başlayan Tremeşeli Dumlupınar 3 . dakikada adjessa ile durumu 2-0 10. Dakikada da yine Adjessa ile skoru 3-0 yaptı.
12. dakikada Ertaç’ın penaltıdan attığı gol ile 3-1 olan oyun daha sonra 14. Dakikada Berk Büyükkal, 18. Dakikada Mert Güçlücan, 35. Dakikada Berk Büyükkal ve 40. Dakikada Kadir Erol’un golleri ile Tremeşeli Dumlupınar ilk devreyi 7-1 önde tamamladı.
63. dakikada Turgut Kaçar ve  67. Dakikada Adjessa ile 9-1 olan oyun 71. Dakikada hikmetin golü ile 9-2’ye geldi.
Maçı Tremeşeli Dumlupınar 85. Dakikada penaltıdan Turgut ve 90. Dakikada Adjessa ile maçı 11-2 önde tamamlandı.
Bu sonuçla Tremeşeli Dumlupınar puanını 43’e çıkararak zirve mücadelesini sürdürürken Türk Ocağı ise 6 puanda kaldı ve ligin dibinden kurtulamadı.

Editör: Mehmet Kasimoglu