Özsoy, Ertuğruloğlu’nu Ziyaret Etti Özsoy, Ertuğruloğlu’nu Ziyaret Etti

Küçük Kaymaklı’da başkan Akay Aşina’nın istifası sonrası dün Kulüp binasında Olağan Genel Kurul gerçekleşti ve tek aday olan Münür Özler üyelerin onayını alarak Forast’in yeni başkanı oldu.
Dün kulüp binasında gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da Başkan Akay Aşina üyelere bir konuşma gerçekleştirdikten sonra Faaliyet raporunu okudu ve görev yaptığı sürece yaptığı icraatları aktardı. Ardından ise Mali rapor okundu ve üyeler tarafından Faaliyet ve Mali rapor oy birliği onaylandı.
Daha sonra tek aday olan Münür Özler, üyelere hitaben yaptığı konuşmada Küçük Kaymaklı’yı ayağa kaldıracaklarını ve önemli işlere imza atacaklarının altını çizdi. Ardından tüm üyeler oy birliği ile Münür Özler’i Küçük Kaymaklı’nın yeni başkanı yapan onayı verdiler.
Başkan Münür Özler daha sonra birlikte çalışacağı yönetimdeki arkadaşlarını açıkladı. Başkan Münür Özler, Buran Atakan, Çağdal Atakan, Doğukan Kamacıoğlu, Ünsal Aröz, Hasan Efe, Özer Hafız, Mustafa Dağaşaner, Salahi Mısırlıoğlu, İbrahim Mısırlıoğlu, Kemal Kavaz, Özdemir Özerem, Volkan Yıldız, Fikret Aytaç, Cengiz Beneklikartal, Raif Gürkanlar, Hale Kırman, Ayşe Tahir, Serhat Murat Şair, Tuğberk Kaya.