Mehmetçik Büyükkonuk Belediyesi ile Devrimci Genel İş Sendikası arasında TİS imzalandı Mehmetçik Büyükkonuk Belediyesi ile Devrimci Genel İş Sendikası arasında TİS imzalandı

AKSA Süper Lig’in 16.hafta kapanış mücadelesinde Çetinkaya rakibi Mağusa Türk Gücü karşısında öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü koruyamadı ve Mağusa Türk Gücü ikinci yarıda bulduğu gollerle geriden gelerek maçı 2-1 kazandı ve 3 puanın sahibi oldu. Mağusa Türk Gücü’nü galibiyete götüren golleri Uğur ve Hasan Evren atarken, Çetinkaya’nın golünü Yasin attı.

Yer: Lefkoşa Atatürk Stadı
Hakemler: Utku Hamamcıoğlu, Sertan Alkın, Yusuf Atlar, Hüseyin Eyyüpler
Çetinkaya: Kemal, Batuhan, Mustafa, Hamit, Mustafa, Cemal, Yasin, Muammer, Osita, Burak, Ali
Mağusa Türk Gücü: Eren, Emre, Uğur, Yusuf, Zihni(E.Özsin)Mustafa, Erhun, Ünal, Şenol, Nevzat(M.Gürlü)Dino Peter(Hasan Evren)-
Goller: 32’Yasin Doğan(Çetinkaya)57’Uğur Gök, 84’Hasan C.Evren(MTG)

AKSA Süper Lig’in 16.hafta kapanış mücadelesinde Çetinkaya ile Mağusa Türk Gücü karşı karşıya geldi. Lefkoşa Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Mağusa Türk Gücü geriden gelerek 2-1 kazandı ve 3 puanın sahibi oldu.
Ev sahibi Çetinkaya 32.dakikada Yasin Doğan’ın golüyle 1-0 öne geçti ve ilk devreyi bu skorla önde tamamladı.
İkinci devrede MTG baskısını artırarak oyunu rakip kaleye yıktı. Sarı yeşilliler aradığı beraberlik golünü 57.dakikada Uğur Gök ile bulurken, galibiyet golü ise oyuna sonradan dahil olan Hasan Evren’den geldi. Hasan, 84.dakikada takımına 3 puanı getiren isim oldu.
Bu sonucun ardından Mağusa Türk Gücü puanını 42’ye çıkararak lider Cihangir’i takibini sürdürürken, Çetinkaya ise 18 puanda kaldı.

Editör: Mehmet Kasimoglu