Düzenliyor Haberleri

düzenliyor haberleri ve güncel düzenliyor gelişmeleri, düzenliyor ile ilgili tüm video, düzenliyor fotoğrafları ve düzenliyor haberleri vatangazetesi.com - KIBRIS'IN HABER PORTALI sitemizde


Gündem

Yaşlı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği, cumartesi günü Lefkoşa suriçine yürüyüş etkinliği düzenliyor.

Gündem

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Mağusa İlçe Başkanı Oktay Kayalp, “Yoksulluğa, yolsuzluklara ve yok oluşa karşı kol kola girelim” ifadelerini kullanarak...

Spor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği kuruluşunun 40.yılında 12 Mart Salı akşamı 40.Yıl Kokteyli düzenliyor. Gecede 45 hocamız ödüllendirilecek.

Gündem

Güç-Sen, HAKSEN ve Vergi-Sen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde “Ayrı Dünyalar” isimli filmin gösterileceği ortak bir film etkinliği düzenliyor.

Gündem

Girne Emekçi Kadınlar Kooperatifi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla "Kadın Kooperatifleri ve Yerel Dayanışma" başlıklı panel düzenliyor.

Gündem

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) İskele İlçesi, bu akşam sağlık alanındaki sorunları ele alacak bir söyleşi düzenliyor.

Gündem

Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amirliği’ne bağlı Sosyal Yaşam Merkezi, Şubat tatili süresince öğrencilere ücretsiz kurs ve etkinlik düzenleyecek.

Kültür-Sanat

Lefkoşa Yunus Emre Enstitüsü 22-23 Aralık tarihlerinde Girne ve Lefkoşa’da “Notaların Rotası” adlı konser düzenleyecek.

Kültür-Sanat

Bağımsızlık Yolu “Unutturulanlar” belgeseli için halka açık gösterim düzenliyor.

Kültür-Sanat

Çağdaş Müzik Derneği “Mazi Kalbimde Bir Yaradır” konseri düzenliyor.

Gündem

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP), eğitimde yaşanan sorunlar ve çözümlerinin irdeleneceği “Birlikte Yöneteceğiz – Eğitim Çalıştayı” düzenleyecek.

Gündem

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı Kadın Kolları, Kanser Hastalarına Yardım Derneği iş birliğiyle meme kanserine yönelik “Kansere Göğüs Gerelim”...