Iki kişi Haberleri

iki kişi haberleri ve güncel iki kişi gelişmeleri, iki kişi ile ilgili tüm video, iki kişi fotoğrafları ve iki kişi haberleri vatangazetesi.com - KIBRIS'IN HABER PORTALI sitemizde


3.Sayfa

Gazimağusa’da iki kişi sahte belgeyle para temin etmekten tutuklandı.

Güney Kıbrıs

Güney Kıbrıs'a yasa dışı yollardan giriş yapan iki kişiyle onlara yardımcı olan bir kişi tutuklandı.

3.Sayfa

Karşıyaka’da yapımı devam eden bir eve girerek, evde kalan 3 kişiyi ciddi şekilde darp edip bağladıktan sonra hırsızlık yapan iki...

3.Sayfa

Ulukışla'da eski eser niteliğinde olduğuna inanılan heykelle ilgili yürütülen ileri soruşturma kapsamında iki kişi daha tutuklandı.

3.Sayfa

Girne’de, H.A.L.(E-60) ve H.K.’nin (E-50) 17 Ocak tarihinde polis tarafından yürütülen Internet üzerinden izinsiz kumar oynatmak meselesi ile ilgili olarak...

Gündem

Biri Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde, diğeri de Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi gören iki kişi, hayatını kaybetti.

3.Sayfa

Girne’de dün akşam trafik konusunda yaşanan kavga sonucunda iki kişi tutuklandı, bir kişi aleyhine ise yasal işlem başlatıldı.

Gündem

Yedidalga’da sakin 77 yaşındaki Patrick O’Brien Wass ve Çatalköy’de sakin 38 yaşındaki Abdul Rahman’ın, aniden rahatsızlanarak yaşamlarını yitirdiği belirtildi.

3.Sayfa

Ülke genelinde dün polis tarafından yapılan denetim ve kontroller sonucunda ikamet izinsiz 2 kişi tutuklandı.

3.Sayfa

Girne ve Demirhan’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan iki kişi tutuklandı.

Gündem

Güney Lefkoşa’ya bağlı “Marki” köyünde (Küçükköy) bu sabah, içinde 2 mürettebatın bulunduğu küçük bir uçak düştü.

3.Sayfa

Ülke genelinde polis tarafından yapılan denetim ve kontrollerde ülkede ikamet izinsiz kaldığı tespit edilen iki kişi tutuklandı.