Tatar Haberleri

Tatar haberleri ve güncel Tatar gelişmeleri, Tatar ile ilgili tüm video, Tatar fotoğrafları ve Tatar haberleri vatangazetesi.com - KIBRIS'IN HABER PORTALI sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Telsim Free Zone Liseler Arası Müzik Yarışması’nın açılışına katıldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Barolar Birliği’nde (KTBB)oluşturulan Taşınmaz Mal Komitesi’nin Başkanı Özkul Özyiğit ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, egemenlik ve devletten yoksun şekilde varılacak bir antlaşmanın, sonun başlangıcı olacağını söyledi.

Yaşam

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Ramazan Bayramı öncesinde dün Lefkoşa'da Arasta bölgesini ziyaret etti.

Gündem

Amerika Birleşik Devletleri’nde temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Sputnik Globe Haber ajansına konuştu.

Gündem

"Egemen eşitliğimiz ve eşit ulusal statümüz teyit edilmeden tekrar müzakere sürecine başlamamız hiç gerçekçi değildir"

Gündem

"Ambargolar ve izolasyonların kaldırılması ile direkt uçuşların başlaması konusuyla ilgili bir durum değerlendirmesi yapılabilir"

Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.

Spor

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, karting yarışçısı Hasan Fikri Macila’yı kabul etti.

Kültür-Sanat

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Çatalköy Esentepe Belediyesi Tiyatrosu'nun sahnelediği "Sıradan Bir Hikaye" adlı tiyatro oyununu izledi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakanlık tarafından düzenlenen “1. Kentler ve Kültürler Buluşması" çerçevesinde, Mehmet Gökyiğit’e ait 100’e yakın fotoğrafın sergilendiği "Kuzey...

3.Sayfa

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 2019 yılında KTÖS’ün eski Genel Sekreteri Şener Elcil'e, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle açtığı "zem ve kadih” davası...