Yayımladı Haberleri

yayımladı haberleri ve güncel yayımladı gelişmeleri, yayımladı ile ilgili tüm video, yayımladı fotoğrafları ve yayımladı haberleri vatangazetesi.com - KIBRIS'IN HABER PORTALI sitemizde


Gündem

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, “engelli kardeşlerimizin hiç bir ayrım gözetilmeksizin sunulan...

Gündem

“Sosyal devlet anlayışının başlıca gereği olarak yaşlılarımıza daimî sevgi ve saygı, çağdaş normlarla bakım hizmeti, temel görevimiz olmaya devam etmektedir.”

Yaşam

Baraka, 8 Mart dolayısıyla mesaj yayımlayarak, “Tüm kadınlar özgür olana dek hiçbirimiz özgür değiliz” dedi.

Gündem

Bakanlar Kurulu, “Yasaklı Göçmen” ilan edilmesine karar verilen şahısların listesini Resmi Gazete’de yayımladı.

Gündem

"27- 28 Ocak Direnişi'nden sonra adada, Kıbrıs’ın geçmişine sahip, kaderine ve geleceğine ortak bir Türk varlığının mevcut olduğu görüldü"

Gündem

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, Kurucu Meclis Üyesi, TMT ve Mücahit Komutanı Halil Paşa'nın vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.

Gündem

Yayın Yüksek Kurulu (YYK), Emekli Polis Genel Müdür 2’nci Yardımcısı Mehmet Curcioğlu’nun vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

Gündem

"Okulların fiziki yapılarını güçlendirmek, öğrencilere ve öğretmenlere daha çağdaş, daha donanımlı, daha iyi koşullar sağlamak en öncelikli hedefimiz olacak"

Gündem

KKTC’nin 3’üncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, yeni yıl için yayımladığı mesajda geniş bir şekilde iç ve dış konulara değindi; görüşlerini ortaya...

Dünya

"TCMB'nin temel amacı, fiyat istikrarını sağlamak ve sürdürmektir. Sahip olunan tüm araçlar bu amaç doğrultusunda kullanılmaya devam edilecektir"