Northernland Kıbrıs Kupası yarı final rövanş maçında Cihangir ile Göçmenköy Cihangir Stadı'nda karşı karşıya geldi. İlk maçı 1-0 kazanan Göçmenköy karşısında Cihangir, 17' ve 56' (p) Muhittin, 53'te Alaattin (kendi kalesine) ve 71'de Sercan'ın golü ile rakibini 4-0 yenerek adını finale yazdırdı ve 11 Mayıs Perşembe akşamı oynanacak olan Northernland Kıbrıs Kupası finalinde Türk Ocağı'nın rakibi oldu.

Stat: Cihangir Stadı
Hakemler: Kerem Ekran, Halil Erdem Canaloğlu, Mehmet Volkan Çelik
Cihangir: Cem, Mikail, Nurettin, Selçuk, Erol, Hakan, Sercan, Rahmi(85' Berhan) Yankı(70' Ali)Muhittin, Babacar(80' Tacettin)
Göçmenköy: Yusuf, Alaattin, Malic, Mahmut, Cemal, Reşit, Gökhan(66' Samet) Bayram(86' Mustafa Gezer)Samp, Burak, Mustafa İnanç(46' Bekir)
Goller: 17-56(P).Dk Muhittin, 53.Dk Alaattin(KK), 71.Dk Sercan(Cihangir)

Maçtan notlar...
17': Cihangir 'de kazanılan serbest vuruşta top kale alanı içine ortalandı. Muhittin akıllı bir dokunuşla topu ağlara gönderdi 1-0. 53': Cihangir'de korneri Nurettin kullandı. Kale alanı içinde oluşan karambolde top son olarak Göçmenköy savunmasında Alaattin 'e çarparak yön değiştirdi ve ağlara gitti 2-0. 56': Babacar'ın düşürülmesi ile kazanılan penaltıyı Muhittin ağlara gönderdi 3-0. 71': Cihangir atağında ceza sahası çizgisi üzerinde topla buluşan Sercan, akıl dolu bir vuruşla topu ağlara gönderdi 4-0.

Editör: Mehmet Kasimoglu