Girne’de kırmızı ışıkta duran arabaya arkadan çarpan aracın sürücüsü 384 miligram alkollü çıktı.
Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamaya göre, Süeda Eroğlu (K-49) dün akşam 21.30 sıralarında, Girne’de Semih Sancar Caddesi üzerinde, 384 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki ZNY 607 plakalı salon araçla kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada, önünde aynı istikamete doğru seyreden ve Bellapais trafik ışıklarında kırmızı yandığı için duran Çiğdem Konuralp (K-37) yönetimindeki SG 851 plakalı salon aracın arkasına çarptı. Kazada yaralanan olmazken ZNY 602 plakalı araç sürücüsü Süeda Eroğlu tutuklandı.

Boğazköy’de seyir halindeki bir araç yandı Boğazköy’de seyir halindeki bir araç yandı

- 68 yaşındaki Ömer Çetin aniden rahatsızlanarak hayatını kaybetti
Boltaşlı’da dün akşamüzeri evinde aniden rahatsızlanan 68 yaşındaki Ömer Çetin Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı sırada hayatını kaybetti.
Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtirken, aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren 47 yaşındaki Metin Koloğlu ile 53 yaşındaki Sultan Yiğit’in otopsi raporlarını da açıkladı.
Değirmenlik’te önceki gün rahatsızlanan, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ndeki müdahalelere rağmen kurtarılamayan Metin Koloğlu’nun (E-47) ölüm sebebi “kalp hastalığı, akciğer hastalığı ile dolaşım ve solunum yetmezliği” olarak belirtildi.
Önceki gece Adaçay’da evinde rahatsızlanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı sırada yaşamını yitiren Sultan Yiğit’in (K-53) ölüm sebebi “kalp kapağı hastalığı” olarak açıklandı.

Editör: Mehmet Kasimoglu