Rallide final zamanı Rallide final zamanı

KTFF Yönetim Kurulu Hasan Sertoğlu başkanlığında toplanarak kararlar aldı ve özellikle takımların kendi kullanmaları şartı ile maç çekmelerine izin verildi.
1-)AKSA Süper Lig, AKSA 1. Lig, AKSA A2 Süper Lig, AKSA A2 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci hafta maçlarının ve Asbuzu U16 Ligi’nin 1, 2 ve 3’üncü hafta maçlarının tescil edilmesine;
2-)KTFF nezdinde içinde bulunduğu sezon için kayıt yaptıran Teknik direktör ve/veya Antrenörlerin herhangi bir sıfatla yönetici, malzemeci vb. görevlerde diğer görevlerde yedek kulübesine akredite olamayacağına, bu ihlali yapan kişilere ilgili sezonda teknik direktör ve/veya antrenör olarak çalışma izni verilmemesine karar verilmiştir.
3-)Müsabakalara müsabaka başlama saatinden beş (5) dakika önce sahada hazır bulunmayan takımlara 10. Haftadan itibaren her bir ihlal bir asgari ücret para cezası yaptırımı uygulanacağına karar verilmiştir.
4-)KTFF’na kayıtlı takımların kendi eğitimlerinde göstermek maksadı ile kendi karşılaşmalarını kamer ile kayda alabilmelerine; Ancak aldıkları kayıtları herhangi farklı bir nedenle (web, sosyal medya, tv) herkesin görmesini sağlamak maksadı ile kullanan kulüplere her ihlal için bir asgari ücret para cezası yaptırımı uygulanacağına karar verilmiştir.