Veteriner Dairesi küçükbaş hayvan üreticilerinin kayıtlı hayvan bilgilerini güncellemeleri gerektiğini hatırlattı Veteriner Dairesi küçükbaş hayvan üreticilerinin kayıtlı hayvan bilgilerini güncellemeleri gerektiğini hatırlattı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Kıbrıs Arama Kurtarma Derneği (KARK) üyelerini kabul ederek, dernekle iş birliği ve birlikte hareket konularını görüştü.
LTB’den verilen bilgiye göre, KARK Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öksüzali derneğin faaliyetleriyle ilgili Harmancı’ya bilgi verdi.
Harmancı, LTB olarak her zaman dirençli ve hazırlıklı olmak için çalıştıklarını belirterek, olası durumlarda devlet, yerel yönetim ve sivil toplum örgütleri ile derneklerin ortak akılla yakın iş birliği ve dayanışma içerisinde çalışmasının önemini bir kez daha yineledi.
Başkent LTB’nin kardeş belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile de iş birliği içerisinde olduklarını kaydeden Harmancı, kardeş belediyenin bilgi, deneyim ve tecrübelerinden yararlandıklarını da sözlerine ekledi.