Milli Piyango'nun özel yılbaşı çekilişi için geri sayım sona erdi. Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlar 23.15'te belli oldu. Büyük ikramiye haricinde amorti numaraları ve teselli ikramiyesi alan numaralar da açıklandı. Büyük ikramiyeye ait numaraların bulunduğu biletin sevk merkezleri ve çeyrek, yarım ya da tam bilete mi çıktığı da netlik kazandı. İşte, 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde kazanan rakamlar ve sıralı sonular tam liste...

BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANAN RAKAMLAR BELLİ OLDU
Büyük ikramiye Milli Piyango Online'dan alınan 1 tam bilete isabet etti.
Büyük ikramiyeyi kazanan numaralar 3-5-5-0-0-5-4 olarak açıklandı.

AMORTİ KAZANAN RAKAMLAR
Amorti ise 2 ve 7 numaraya isabet etti. 

MİLLİ PİYANGO BÜYÜK İKRAMİYESİ NE KADAR?
Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 400 milyon TL, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL olacak. Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon TL’lik büyük ikramiyenin tamamı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dağıtım garantili olacak.

Güzelyurt'ta Bir Banka Müdürü Ve Banka Müşterisi Milyonlarca Liralık Vurgun İddiasıyla Tutuklandı Güzelyurt'ta Bir Banka Müdürü Ve Banka Müşterisi Milyonlarca Liralık Vurgun İddiasıyla Tutuklandı

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI TAM LİSTE NASIL GÖRÜNTÜLENİR?
Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi sonrası, oyun severler amorti dahil olmak üzere ikramiye sonuçları tam listesini Milli Piyango Online web sitesi ve Milli Piyango mobil uygulaması üzerinden takip edebilecek.
"Milli Piyango Bilet Sorgulama" ekranına bilet numaralarını giren vatandaşlar,  kendilerine herhangi bir ikramiye çıkıp çıkmadığını görüntüleyebilecek.

 

Editör: Mehmet Kasimoglu