Aksa Süper Ligde Başkent’te oynanan Derbide K.Kaymaklı ile Chına BAzaar Gençlik Gücü takımları gol atma başarısı gösteremedi ve maç 0-0 eşitlikle sona erdi ve taraflar birer puana razı oldu.

Değirmenlik Uyandı(4-2) Değirmenlik Uyandı(4-2)

Aksa Süper Ligde Başkent’te oynanan Derbide K.Kaymaklı ile Chına BAzaar Gençlik Gücü takımları gol atma başarısı gösteremedi ve maç 0-0 eşitlikle sona erdi ve taraflar birer puana razı oldu. Bu sonuçla K.Kaymaklı puanını 11 yaparken, Chına Bazaar Gençlik Gücü 7 puana yükseldi.
Yer: Şht Hüseyin Ruso Stadı
Hakemler: Hüseyin Eyyüpler, Sertan Alkın, Serdar Gürpınar
K.Kaymaklı: Raif, Tuğrul(85.Dk Muhammed)Felix, M.Göçben, H.Çakır, H.Evren, M.Kaygısız, A.Hatay(53.Dk İ.Kaba)Arda(61.Dk Yağış)Emre, M.Öztürk
CB G.Gücü: Kemal, Ümitcan, Turgut, Abbas, Sezgin, Orhan, Erin, Behç(80.Dk Muhammed)H.Akkuyu(90+3.Dk Yaşar)Raif(71.Dk Emre)Mashumba
5.dakikada sağdan Erin’in ortaladığı topa Hasan Akkuyu kafayı vurdu top yan kale direğini yalayıp dışarı gitti.
22.dakikada gelişen K.Kaymaklı atağında Felix ceza alanı içinde sol çaprazda topla buluştu vuruşunda top yandan az farkla dışarı gitti.
30.dakikada CB Gençlik Gücü atağında Mashumba topla buluştu ceza alanı içinde yaptığı sert vuruşta top Raif’te kaldı.
38.dakikada Hasan Evren ceza alanı çizgisi üzerinde topla buluştu vuruşunda top direğin az farkla yanından dışarı gitti.
49.dakikada Hasan Evren Ceza alanı dışından sert ve düzgün vurdu ancak bu vuruşu Kemal direk dibinde tokatlayarak kornere çeldi.