Yeniboğaziçi’nde dün saat 13.00 sıralarında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda T.Ö’nün (E-47) tasarrufunda yaklaşık 35 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ele geçirildi.
Polis açıklamasında, ayrıca muhtelif ebatlarda toplam 8 adet kâğıdın tespit edilerek emare olarak alındığı ve söz konusu şahsın tutuklandığı kaydedildi.
Öte yandan Ercan Havalimanı’nda, yurt dışına çıkış yapacak olan B.T.K (E-19) ve K.A.’nın (E-22) bavul ve çantalarında polis tarafından yapılan kontrolde, içerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı bulunan iki öğütücü cihaz tespit edildi. Polis cihazları emare olarak alırken, bahse konu şahsı da tutukladı.

-İskele’de ani ölüm
İskele’de kaldığı evde aniden rahatızlanan Mehmet Cemil Bekçi (E-53) hastanede yaşamını yitirdi.
dün gece kaldığı evde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
Polisten yapılan açıklamada, dün sabah 08.00 sıralarında rahatsızlanan Bekçi, ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Açıklamada, doktor tarafından yapılan dış muayenede, darp veya cebir izine rastlanmadığı, ölüm sebebinin yapılacak otopsi sonucunda tespit edileceği belirtildi.

Çalıştığı işyerinden hırsızlık yapan şahıs tutuklandı
Girne’de bir markette kasiyer olarak çalışan M.A.G’nin (E-30), 17-26 Mayıs tarihleri arasında, alışverişler karşılığında müşterilerden temin ettiği toplam 6 bin 899 TL nakit parayı işyerine teslim etmeyip tasarrufuna geçirerek çaldığı bildirildi.
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine, bahse konu şahsın tespit edilerek tutuklandığı açıklandı.

-İskele’de hırsızlık...
İskele’de bir markette müşteri olarak bulunan B.B (E-20) ve A.F.T’nin (E-29), markette satışa sunulan 536 TL değerinde bir şişe alkollü içkiyi, kasada ödeme yapmadan market dışına çıkararak çaldığı tespit edildi.
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine bahse konu şahıslar tespit edilerek tutuklandı

Polisten sahte euro uyarısı Polisten sahte euro uyarısı

-İkamet izinsiz 3 kişi tutuklandı
Ülke genelinde polis ekipleri tarafından yapılan denetim ve kontroller sonucu, ülkede ikamet izinsiz kaldığı tespit edilen 3 kişi tutuklandı.
Söz konusu şahıslar aleyhinde yasal işlem başlatıldı.

Editör: Mehmet Kasimoglu