Lefkoşa’da bugün saat 03.00 sıralarında, Necdet Kırıkçı (E-72), kalmakta olduğu pansiyon odası içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.

Lefkoşa’da bugün saat 03.00 sıralarında, Necdet Kırıkçı (E-72), kalmakta olduğu pansiyon odası içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
Polis Basın Bültenine göre, soruşturma devam ediyor.
Lapta’da ise kalmakta olduğu ikametgah içerisinde ölü bulunan Delyse Annette Farebrother’ın (K-72) yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “çoklu organ yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi. Soruşturma devam ediyor.

Kumyalı-Pamuklu ana yolunda kaza… 1 kişi hafif yaralandı Kumyalı-Pamuklu ana yolunda kaza… 1 kişi hafif yaralandı

-Girne’de kavga
Girne’de, Dağyolu Sokak üzerinde bulunan bir sitenin giriş kapısı önünde, güvenlik görevlisi A.K. (E-24) daha önce “ses yaptığı için” sitede sakin O.D.C.’yi (E-22) “ikaz ettiği” gerekçesiyle kavga edip, birbirlerini darp ettiler. Kavga sırasında A.K aldığı darbe sonucu yere düştü ve o esnada masanın keskin kenarına sırtını vurup, ağır şekilde yaralandı. Olayda yaralanan A.K., kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavinin ardından Göğüs Cerrahi Servisinde müşahede altına alındı. O.D.C. tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Güzelyurt’ta hırsızlık
2022 yılı aralık ayı içerisinde, Güzelyurt’ta, Telekomünikasyon Dairesi’ne ait park halindeki bir aracın arka kısmında muhafaza edilen 6 bin 800 TL değerindeki telefon kablolarının çalınması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen H.T.(E-30) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.