Kavga zanlılarına 1 gün ek tutukluluk Kavga zanlılarına 1 gün ek tutukluluk

Polis Basın Subaylığı, Gazimağusa’da önceki gün bir pansiyonda yaşanan soygun olayı sonrası bir kişinin tutuklandığını açıkladı.
Yapılan açıklamada, pansiyona araç satışı için giden D.A.A’nın (E-20), aracı satın alacak şahsı darp ederek, elleri ve ayaklarını iple bağlayıp etkisiz hale getirdiği ve şahsa ait 26 bin Doları ve bin TL nakit parayı çaldığı kaydedildi. Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, bahse konu şahısın tespit edilerek tutuklandığı belirtildi.

-Soygun, adam kaçırma ve darp olayında aranan zanlılar tutuklandı
Öte yandan 17 Kasım’da Gemikonağı’nda, meydana gelen soygun, adam kaçırma ve darp olayında, zanlı olarak aranan A.H.(E-28), A.T.(E-23) ve A.M’nin (E-28) tespit edilerek tutuklandığı açıklandı.

-Orijinal ürün diyerek dolandıran şahıs tutuklandı
Lefkoşa’da önceki gün elindeki cep telefonu, kulaklık ve akıllı saati, öyle olmamasına rağmen orijinal ürün olduğunu söyleyerek 7 bin TL’ye satan O.C.Z.(E-28) tutuklandı.

-İkamet izinsiz iki kişi tutuklandı
Ülke genelinde dün polis tarafından gerçekleştirilen denetim ve kontroller sonucunda ülkede ikamet izinsiz  ikamet ettiği tespit edilen 2 kişi tutuklandı.
Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamada bu kişiler hakkında yasal işlem başlatıldığı bildirildi.

- Mustafa Sepetçi hayatını kaybetti
Gazimağusa’da yaşayan 46 yaşındaki Mustafa Sepetçi hayatını kaybetti.
Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamada Sepetçi’nin dün 18.30 ile bu sabah 10.00 saatleri arasındaki sürede yaşamına son verdiği duyuruldu.

Editör: Mehmet Kasimoglu