Caesar Resort Direktörü Simon Aykut 2024 yılında İskele’ye 2 kupa kazanarak Şampiyonluğu getiren Şampiyon Caesar Larnaka Gençler Birliği Basketbol takımına Şampiyonluk yemeği verdi.
Basketbol Ligi öncesi düzenlenen 90. Yıl İskele Kupası ve 1.Ertan Azer Kupasını kazanan İskele’nin Basketbol takımı Caesar Larnaka Gençlerbirliği şampiyonluğu isim sponsoru Caesar Resort Direktörü Simon Aykut’un verdiği yemek ile havuz başında kutladı.
İskele’de Caesar Resort’ta havuz başında düzenlenen yemeğe Larnaka Gençler Birliği Başkanı Metin Menteş, Basketbol Şubesi sorumlusu ve Yönetim Kurulu üyesi Erkut Yılmabaşar takım koçları Hasan Kasap, Dmitry Paliaschuk ile Basketbol A takımı oyuncuları katıldı.

Simon Aykut: Basketbol Takımımız bütün İskeleyi gururlandırdı
Caesar Larnaka Gençler Birliği Basketbol takımına iki yıldır isim sponsoru olan Caesar Projects Direktörü Simon Aykut, Basketbol takımının sezon öncesi kupaları alarak bütün İskeleyi gururlandırdığını belirterek alt yapılar ve de gençlere verilen önemden dolayı da kulüp yönetimine teşekkür etti. Aykut konuşmasında spora ve gençlere her zaman katkı yapmaya devam edeceklerini de söyledi.

Yılmabaşar: Basketbol’da en çok kategoriye katılan kulübüz
Larnaka Gençler Birliği Yönetim Kurulu üyesi ve Basketbol şubesi sorumlusu Erkut Yılmabaşar Caesar Projects’in iki yıldır Basketbolda isim sponsorluğu ile 2 sezondur hem kadınlarda hem de erkeklerde en çok kategoriye katılan kulüp olduklarını belirtti. Yılmabaşar bugün İskele’de yüzlerce genç Gençler Birliği’nin alt yapılarında profesyonel koçlar vasıtası ile spor yapmakta olduğunu belirterek Gençler Birliği Spor Kulübü’nün ve gençlerin yanında olan Ceasar Projects direktörlerine teşekkür etti.

Şampiyon Galatasaray Şampiyon Galatasaray

Menteş: Gençler Birliği 500 Lisanslı sporcuya ulaştı
Larnaka Gençler Birliği Kulüp Başkanı Metin Menteş Şampiyonluk yemeğinde yaptığı konuşmada Gençler Birliği’nin 4 olimpik branşta, Futbol, Basketbol, Yüzme ve Badminton’da tüm alt yapıları ile birlikte beş yüz civarında gence spor yapma imkanı sağladığını belirterek, sponsorların katkılarının çok önemli olduğunu, son iki yıldır Caesar Projects’in Basketbol takımın isim sponsoru olması ile İskele’de yüzlerce gence spor yapma imkanı sağladığını belirti. Gençler Birliği’nin 90. Yaşını kutladığını belirten başkan Metin Menteş 90. Yılda Basketbol branşında sezon öncesi iki kupayı İskele’ye kazandıran takıma ve teknik kadroya teşekkür etti. İskele’de Caesar Resort’ta havuz başında düzenlenen şampiyonluk yemeği sonrasında sporcular ile birlikte anı fotoğrafı çekilirken Şampiyonluk şampanyası da patlatıldı.
Haber ve fotoğraflar: Ersin Orkoz

Editör: Mehmet Kasimoglu