Basketbol Federasyonu ile Vedat Kaner Vakfı’nın birlikte organize edecekleri U 10 Junior ve U 12 Easy Lig protokolü imzalandı.
Organizasyonla ilgili hem protokol hem de basın toplantısı yapıldı.

İmzalar atladı
U10 Junior Lig’e 15, ve U12 Easy Lig’e de 17 takımın yer alacağı ligin sponsorluğunu Vedat Kaner Vakfı üslendi. Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu ile Vedat Kaner Şirketler Grubu Direktörü Kaan Kaner protokole imza koydu. İmza törenine Vedat Kaner Vakfı yöneticisi Didem Kaner ile Basketbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Nihat Yılmaz da katıldı.

Broadmax Mağusa Satranç Derneği KKTC’yi Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finallerinde temsil edecek Broadmax Mağusa Satranç Derneği KKTC’yi Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finallerinde temsil edecek

Kaan Kaner: Basketbolu seviyoruz
Kaner Şirketler Grubu Direktörü Kaan Kaner Basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kaner, bu yılda organizasyona sponsor olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Aile olarak hem spora özellikle de Basketbola önem verdiklerini belirten Kaner, 320 minik sporcunun olması beni daha da mutlu etti diyerek açıklamasını sonlandırdı.
Kaner, şirket olarak basketbol olması bizim için ayrı bir motivasyon olmuştur son üç yıldır önemli işlere imza attıklarını belirten Kaner, spora da ve özellikle basketbola verdikleri değer kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Nasıroğlu: Kaner ailesi ile yürümek güzel
Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğrul Nasıroğlu basın toplantısında açıklamalar yaptı. Nasıroğlu, Vedat Kaner Vakfı ile birlikte yapacaklarından dolayı son derece mutlu olduk. 6-30 Temmuz tarihleri arasındaki organizasyonu herkese hayırlı olmasını dilerim’ diye konuştu.

Didem Kaner:
Vedat yönetim kurulu Üyesi giderkene reisin yaptığı konuşmada ikinci kez organizasyona sponsor olmak gruplarından dolayı çok mutlu olduğunu iş birliğinin uzun süreli olmasını diledi. Buydu da organizasyonun güzel geçeceğinden emin olduğunu belirterek tüm çocukları organizasyonda başarılar dilerim. Diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: Mehmet Kasimoglu