Azerbaycan'da erken cumhurbaşkanı seçimi 7 Şubat’ta yapılacak Azerbaycan'da erken cumhurbaşkanı seçimi 7 Şubat’ta yapılacak

Türk Hava Yolları (THY), network alt yapısında yaşanan sorun nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksaklıklar yaşandığını, bu nedenle İstanbul çıkışlı TSİ 19.00 - 22.00 arası Türk Hava Yolları'nın tüm seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, aksamaların giderilmesi için ilgili birimlerin çalışmalarını sürdürdüğünü, yaşanan durum hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceklerini kaydetti. Öte yandan şirket, iptal edilen seferler dolayısıyla biletli yolcuların konaklama, iade ve doğabilecek mahrumiyetlerinin tazmin edileceğini duyurdu.
Türk Hava Yolları (THY), biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksaklıklar yaşandığını duyurdu.
THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Network altyapısında yaşanan sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamalar yaşanmaktadır. Sorunun giderilmesi ve yolcularımızın mağdur olmaması adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu aksaklık için özür dileriz. 30 dakika sonra sizlere durum hakkında bilgi vereceğiz." ifadelerini kullandı.
Üstün, bir sonraki paylaşımında ise, "Network altyapısı kaynaklı sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamaların giderilmesi için ilgili birimlerimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanan durum hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.
THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamada ise sistemsel sorunlar nedeniyle İstanbul çıkışlı TSİ saat 22.00'ye kadarki tüm seferlerin iptal edildiği ve bu kapsamda biletli yolcuların konaklama, iade, doğabilecek mahrumiyetlerinin tazmin edileceği duyuruldu.