Çavuşoğlu: “Meclis’ten geçen Yasa Tasarısı öğretmenin bilgi ve birikiminden daha fazla faydalanmak amacıyla düzenlendi” Çavuşoğlu: “Meclis’ten geçen Yasa Tasarısı öğretmenin bilgi ve birikiminden daha fazla faydalanmak amacıyla düzenlendi”

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Girne Milletvekili Hasan Küçük, “Ulusal Birlik Partisi’nin 25 Haziran’da yapılacak ara seçimleri Ali Başman ile kazanacağını” söyledi. 
Ulusal Birlik Partisi’nden yapılan açıklamaya göre, UBP Girne Milletvekili Hasan Küçük, Diyalog TV’de yayınlanan 360 Derece Özel programında soruları yanıtlayarak, ara seçimleri değerlendirdi.
“Dünyanın değiştiğini ve bu değişim sonrasında kendilerini Meclis içerisinde bulduklarını” ifade eden Hasan Küçük, Başbakan Ünal Üstel’in, gençlere destek verdiğini bu bağlamda da çok çalıştıklarını söyledi.
Seçimin küçüğü ya da büyüğü olmadığını belirten Ulusal Birlik Partisi Girne Milletvekili Hasan Küçük, “25 Haziran’da çok önemli bir seçime gidiyoruz. Bir milletvekili çok şey değiştirmektedir. UBP seçimlerde kök partili ve başarılı bir işadamı olan Ali Başman ile başarılı olacaktır. Bu yönde tüm arkadaşlarımız ile çalışmaktayız. Proaktif düşünmeye ve gelişmeye ihtiyacımız var bu çerçevede Ali Başman  bizlere çok önemli katkılar sağlayacaktır” dedi.
Yeniler ve eskiler kavramına katılmadığını da vurgulayan Küçük, yapıcı eleştirilere önem verdiklerini kuru siyasete ihtiyaçları olmadığını söyledi.
Ülkede istatistik ve verilerle alakalı ciddi sıkıntılar olduğunu söyleyen Küçük, “Bizim iş gücümüzü mobilize etmemiz için bu alanda atılımlar yapmak gerekiyor” dedi.