İlkokullarda karneler bugün dağıtıldı İlkokullarda karneler bugün dağıtıldı

Türkiye'nin Samsun ilinde düzenlenen U19 Türkiye Badminton Şampiyonası’nda mücadele eden badmintoncularımız adaya dönüyor.
Türkiye’nin Samsun ilinde düzenlenen U19 Türkiye Badminton Şampiyonası’nda mücadele eden badmintoncularımız adaya dönüyor.
U19 Türkiye Badminton Şampiyonası’nda 5 kız ve 4 erkek sporcuyla katılım gösteren takımımız 3 gün boyunca 650 sporcunun yer aldığı şampiyonada 10 galibiyet aldılar.
Federasyon başkanı Fırat Deniz, 11-15 Kasım 2023 tarihinde Samsun’da başlayan turnuvada mücadele eden sporcularımız Hüseyin Şahali, Emre Erçelik, Marko D. Lesinger, Binyamin Shahbaz, Belin Teksan, Tamara Hürdeniz, Sevimnaz Çiftlikağası, Rabia Kadiroğulları ve Nehir Deniz’e verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür etti.
Deniz, Badminton U19 takımının ana sponsoru Modda Cosmetics Direktörü Murat Tenekeci’ye de teşekkür etti.
Samsun’da çok iyi ağırlandıklarını, çok güzel anılar biriktirdiklerini belirten başkan Deniz, turnuvada Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Ercan Yıldız ve yönetim kurulu ile toplantılar yaptıklarını ve Türkiye’nin her zaman federasyonumuza destek olduğunun altını çizdi.
Kafilemizle Samsun’dan ayrılmadan anı fotoğrafı çektiren Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Ercan Yıldız da kafilemizi ağırlamaktan dolayı memnun olduklarını belirtti.

Editör: Mehmet Kasimoglu