İkinci bir emre kadar.

Diyelim ki aday oldum ve bilinmeyen anlaşılmayan bir nedenle seçmenlerin önemli bir kısmı bana oy verdi ve seçildim.

İkinci bir seçime kadar Başbakan mı olurum.

Oldum.

Artık ne istersem onu yapacak mısınız bu mu demokrasi dediğiniz şey.

Öğretmenin öğrenci üzerindeki hükümranlığı ve hakimiyeti bile böyle değil hatta askeriyede bile erat general karşısında her durumda hegemon değildir.

Olsun.

Anlaşılmayan bir nedenle bana oy verdiğinize göre ben yöneteceğim.

İşte buyurun buradan yakın.

İkinci bir emrime kadar gökyüzü mavi değildir ve bulutlar da artık bulut değildir ta ki benim keyfim olsun da onlara yine bulut payesi verene kadar.

Yarını cumartesi olarak biliyorsunuz ya işte o eskidendi, ikinci bir emrime kadar cumartesini Salı olarak ilân ediyorum ve aldanıp da yarına cumartesi diyenler 141. Ve 142. Maddelerden yargılanacaktır. Yargılma sürecinin savcısı avukatı ve hakimi de ben olacağım.

İkinci bir emri verene kadar ben göğe bakmak, Özdemir Asaf ve Süreyya Berfe okumak yasaktır. Türküleri türkü gibi ve şarkıları şarkı gibi söylemeyi yasak ediyorum, ne yapıp yapacaksınız ve türküler ile şarkıları futbol tezahüratı biçeminde söyleyeceksiniz.

İş bu kararıma karşı çıkanın vay haline ki vay. Güneşi görememe ihtimali de var.

İkinci bir emre kadar alfabedeki harf sayısını 29 dan 25 e indirdim. Artık alfabede s harfi katiyen yasaktır büyük veya küçük hiç fark etmez sos diyen ayvayı yer, SOS demek isteyen çıkarsa hoh desin, sosyalizm diyecek olanın diline kırbaç üstü kırbaç cezası uygulanarak sosyalizm sesinin hohyalizm olarak çıkması kırbaç ve kanun gereğidir.

K harfi, M harfi de yasak olup bunların yerine başka sesler ikame etmek kullarıma zorunludur.

Ve devamla sıcak var, soğuk var, yağmur yağıyor, hava karardı demek de yasaklanmış olup sıcaklar ile soğuklar ikinci bir emrime kadar bekleyeceklerdir.

Zor durumdayız demek de yasak olup, zor durumda olmak da yasaktır.

İkinci bir emrime kadar mevsim bahardır ve tüm kullarım bahar serhoşudur.

Alooooo sesim geliyor mu7

Orda kimse var mı.