Güney Kıbrıs'ta Haberleri

Güney Kıbrıs'ta haberleri ve güncel Güney Kıbrıs'ta gelişmeleri, Güney Kıbrıs'ta ile ilgili tüm video, Güney Kıbrıs'ta fotoğrafları ve Güney Kıbrıs'ta haberleri vatangazetesi.com - KIBRIS'IN HABER PORTALI sitemizde


Güney Kıbrıs

Yeni celp mensubu bir RMMO komandosu daha dün “ciddi sıcak çarpması” semptomlarıyla Lefkoşa Rum Genel Hastanesi Yoğun Bakım servisine kaldırılarak...

Güney Kıbrıs

Güney Lefkoşa’da bir evde yapılan aramada, üç kilodan fazla Hint keneviri tipi uyuşturucu madde ele geçirildi.

Güney Kıbrıs

Güney Kıbrıs'ta Merkezi Cezaevi gardiyanlarının, geçtiğimiz Pazar akşamı, cezaevinde iki paket taşıyan drone tespit ettiği belirtildi.

Güney Kıbrıs

ABD’ye vize uygulamasının kaldırılması şartlarıyla ilgili yasa tasarısının, Rum Meclisi’ne sunulduğu, tasarının, yaz tatili sonrasında incelenmesinin beklendiği bildirildi.

Güney Kıbrıs

Limasol’a bağlı Ay.Athanasios bölgesinde meydana gelen olayda 47 yaşındaki bir şahsın, oğullarıyla birlikte, eski eşinin partnerini dövdüğü belirtildi.

Güney Kıbrıs

Güney Kıbrıs’ta 2017-2023 yılları arasında taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olabilmek için toplam 95 başvuru yapıldığı belirtildi.

Güney Kıbrıs

Talasemi (Akdeniz anemisi) hastası 41 yaşındaki bir kişinin, “Mağusa Hastanesi’nde” doktor tarafından muayene edilmeyi beklerken hayatını kaybettiği belirtildi.

Güney Kıbrıs

İngiltere’de, hakkında hapis cezası bulunan ve 2022 yılından beri aranan şahsın, Güney Kıbrıs’ta tespit edilerek, İngiltere’ye iade edildiği belirtildi.

Güney Kıbrıs

Güney Kıbrıs’ta 153 bin kişinin fakirlik tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bildirildi.

Güney Kıbrıs

Limasol’a bağlı İpsona bölgesinde meydana gelen trajik bir olay sonucu 22 aylık erkek bebeğin elektrik çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Güney Kıbrıs

Güney Kıbrıs’ta dün gerçekleştirilen Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerine, genç bir Youtuber olan 24 yaşındaki bağımsız aday Fidias Panayotu’nun kazanması damga...

Güney Kıbrıs’ta düşük gelirli emeklilere 2009-2020 yılları arasında yanlış hesaplama sonucunda 614 bin Euro fazla ödeme yapıldı.